Wiekie Otwarcie

Zapraszam na oficjalne otwarcie serwisu http://matma6.bo.pl/

Pragnę powitać wszystkich na mojej nowej stronie domowej.

Wreszcie moja stronka ruszyła, choć nie raz, nie dwa dane jej było startować. Wiele spośród wersji powstawało na silniku e107, lecz przeglądając wielokrotnie portal zyxist.com zdałem sobie sprawę z pewnej rzeczy. Otóż chcę mieć bloga! Dlatego przestałem używać lubianego e107, a przesiadłem się na WordPressa.

Przeprowadzka, z racji mojej zerowej aktywności na kolejnych stronach domowych, nie była zbyt ciężka. Zapragnąłem jednak przenieść wiadomości z mojej grupy dyskusyjnej matma6@googlegroups.com. Na szczęście mam te przenosiny już za sobą i liczę, że ożywi to domenę publiczną.

Grupa dyskusyjna będzie teraz używana od czasu do czasu do powiadamiania o nowościach. Jeżeli jednak ktoś woli kanały RSS, to istnieje możliwość subskrypcji.

W sprawie hostingu informuję, że bshellz.net dodaje do hostingu także konto shellowe. PDG.pl jest dobre, ale nie mogę nań używać SSH.

W sprawie domeny należy powiedzieć, że go.pl nie jest już prawdopodobnie wspierane przez serwis xt.pl. Próbowałem zmienić przekierowanie, lecz natrafiłem na problemy.

Szczerze liczę, że taka forma jak blog ożywi mnie, i zachęci do komentowania także i szanownych czytelników.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Techniczne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *